پوشال جینسینگ سفیدمحصولی از شرکت بازرگانی شمس

ریشه جینسینگ کره‌ای

ریشه جینسینگ کره‌ای، گیاهی نیروزا و مقوی است که شهرت زیادی در جهان دارد. جینسینگ همان ``راز جوانی`` یا ``نوش دارو`` است که در کتب و اسناد قدیمی عربی آنرا ``جنسه`` و ``جنسا`` می‌نامیدند. ریشه کتابی کره‌ای یکی از بهترین ریشه‌های جینسینگ موجود در جهان است که خواص بسیار زیادی برای سلامتی شما دارد.
خرید محصول

جینسینگ کتابی کره‌ای

فواید مصرف جینسینگ

جینسینگ، به دلیل مزایا و فواید بی‌شمارش به عنوان ریشه حیات شناخته می‌شود
خاصیت اول

درمان اختلال نعوظ

جینسینگ یک ماده غذایی خوب برای درمان اختلال نعوظ در مردان است. جینسینگ از بدن در مقابل این استرس محافظت می‌کند و در نتیجه باعث بهبود نعوظ می‌شود.

خاصیت دوم

ضد سرطان

جینسینگ ریسک ابتلا به سرطان‌های خاصب را کاهش می‌دهد. این خاصیت جینسینگ به خواص آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی آن نسبت داده می‌شود.

خاصیت سوم

تقویت سیستم ایمنی بدن

مصرف جینسینگ بعد از جراحی درمانی، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و افرادی که بعد از جراحی، جینسینگ مصرف کرده‌اند، کمتر دچار بیماری شده‌اند.

خاصیت چهارم

بهبود فعالیت مغزی

مصرف جینسینگ باعث بهبود عملکرد و فعالیت های مغز می شود؛ یعنی می تواند باعث تقویت حافظه شده، به بهبود خلق و خو و رفتار شخص کمک کند.

خاصیت پنجم

آنتی‌اکسیدان قوی

جینسینگ دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است. بعضی مطالعات نشان داده اند که جینسنوزیدهای موجود در جینسینگ می تواند التهاب را مهار کند.

خاصیت ششم

ضد دیابت

جینسینگ در کنترل قند خون در افرادی که دیابت دارند موثر است؛ بلکه در کاهش قند خون افرادی که مبتلا به دیابت نیستند هم اثر مثبت دارد.

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره از فرم زیر استفاده نمایید